Gentleman Society Extreme
Parfimērijas ūdens
109,00€
30 dienu zemākā cena: 109,00€
Rating:
0 % of 100
Apjoms
60 ml
Kods
0193854
gab.
Pieejams - izsūtisim nekavējoties
Kur nopirkt?
PIEGĀDES VEIDI
Līdz bezmaksas piegādei Jums ir atlicis iegādāties produktus par 39,00€
"Givenchy" ar lepnumu iepazīstina ar Gentleman Society Eau de Parfum Extrême smaržu vīriešiem - koka un ziedu aromātu, kas atspoguļo mūsdienu džentlmeņa būtību. Šis parfimērijas ūdens, kas radīts bezbailīgiem indivīdiem, kuri paši nosaka savus standartus, pārkāpj koku robežas ar pikantu aromātu, radot intensīvu un izsmalcinātu pēdu.

Pievienojieties džentlmeņu kompānijai ar šo jauno vīrišķīgo aromātu. Šis vīrišķīgais Eau de Parfum, kas radīts, izmantojot ekskluzīvas izejvielas un Givenchy slaveno meistarību, ir paredzēts drosmīgām dvēselēm, kuras tiecas pēc pilnības, pārkāpj robežas un bezbailīgi dodas nezināmajā.

Šim koka un ziedu aromātam piemīt magnētiska vīrišķība, kas no jauna definē Gentleman Society zīmi. Augšējās notīs savijas salvijas, ledus piparmētra un ugunīgs muskatrieksts, kas uzreiz rada pikantu un pikantu aromātu. Svarīgākais ir unikālais Gentleman Society akords - narcišu absolūts un īrisa kombinācija, kas apvienota ar vetivēriju kvartetu. Negaidīti šajā akordā parādās kafijas ekstrakta absolūts, ko pastiprina piparmētras esence, lai radītu ledus un tekstūras aspektu. Kedra, sandalkoka, pačūlijas esences un vaniļas absolūcijas pamats atstāj dziļu un paliekošu iespaidu.
Papildinformācija
Apjoms 60 ml

Modes un skaistumkopšanas ģēnijs Hubert de Givenchy 1952. gada nodibināja modes namu, kas sievietēm atvēra vārtus uz rafinēto skaistuma un greznuma pasauli. Šī unikālā cilvēka pirmie soļi parfimērijas pasaulē sakrita ar iepazīšanos ar Audrey Hepburn. Slavenās aktrises aristokrātiskais skaistums iespaidoja Hubertu. 1957. g. pasauli ieraudzīja viņa pirmās smaržas "L’interdit", kas kļuva par sensāciju. Tā bija pirmā lappuse apburošajā "Givenchy" skaituma grāmatā. "Givenchy" kompānija radīja arī aromātus, dekoratīvo kosmētiku, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļus. Lolojot kompānijas dibinātāja H. de Givenchy ideālus, kompānija ar savu rafinētību, fantāziju, greznību un francisko aristokrātiskumu turpināja iekarot modes pasauli. Balstoties uz pieredzi un jaunākajām tehnoloģijām, "Givenchy" rada unikālus aromātus, dekoratīvo kosmētiku un ādas kopšanas līdzekļus. Katrs "Givenchy" izstrādājums – oda skaistumam un greznumam. Mūsdienās "Givenchy" – viena no vadošajām augstās modes kompānijām, kas no 1987. g. ir iekļauta luksusa preču grupā LVMH ("Louis Vuitton Moët-Hennessy"). 

PIEGĀDE
Piegāde Piegādes laiks Cena
Kurjers 1-3 d.d. 2.95 Eur *
Pakomāts 1-3 d.d. 2.95 Eur *
Salonā 0-3 d.d.* Bezmaksas

* Iepērkoties par 39,00 € un vairāk BEZMAKSAS PIEGĀDE


Ja Jums ir jautājumi par savu pasūtījumu, rakstiet mums uz e-pastu: [email protected].

Vairāk informācijas
 
APMAKSAS
INTERNETBANKA - norēķināties varēsiet, izmantojot maksājumu platformu ar plašu internetbanku klāstu.
 
SKAIDRĀ NAUDĀ - norēķināties varēsiet skaidrā naudā, maksājot kurjeram pasūtījuma piegādes brīdī.
 
BANKAS PĀRSKAITĪJUMS - norēķināties varēsiet ar bankas pārskaitījumu uz mūsu norādītajiem rekvizītiem.

Ja Jums ir KRISTIANA KLUBA karte: pasūtījuma komentāros ierakstiet tās numuru – par pirkumu Jums tiks pieskaitīti „Kristiana” eiro, kā to paredz KLUBA noteikumi.
Ja Jums ir KRISTIANA DĀVANU karte: variet to izmantot pirkuma apmaksai.
ATGRIEŠANAS KĀRTĪBA
Klientam ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas, nenorādot iemeslus, atteikties no preces un to atgriezt.
Tādā gadījumā: Preces iepakojums nedrīkst būt bojāts, kā arī prece kopā ar iepakojumu nedrīkst būt zaudējusi tirgošanas izskatu, un tai ir jābūt pilnā komplektācijā. Prece nevar būt lietota vai izmēģināta.

Klientam, saņemot nekvalitatīvu preci, ir nekavējoties jāsazinās ar pārdevēju pa tālruni vai pa e-pastu un jāsaskaņo maiņas vai atgriešanas nosacījumi.
Tādā gadījumā: • Precei un iepakojumam ir jābūt pilnā komplektācijā.

Vēloties atgriezt preci, Klients nosūta e-pastu: [email protected], izsūtīdams aizpildītu, parakstītu un noskenētu „Atgriešanas formu” (kuru var izdrukāt ŠEIT...) vai izsūtīdams to kopā ar reģistrētu sūtījumu.
Ja pircējs, iegādādamies preci, izmanto iespēju izņemt preci Kristiana salonā, viņš var atgriežamo preci pats nogādāt uz to pašu salonu, kurā izņēma preci, tā darba laikā. Visos gadījumos klients atbild par preces vērtības samazinājumu, kas radies darbību, kas nav būtiskas preces īpašību un kvalitātes noteikšanai, dēļ.

Pēc preces atgriešanas 10 d. d. laikā uz Jūsu kontu tiks atmaksāta nauda.

Atsauksmes

Gentleman Society Extreme GIVENCHY Parfimērijas ūdens

Rakstīt atsauksmi: Gentleman Society Extreme GIVENCHY Parfimērijas ūdens