Click to Hide Notification

Mājas Zīmoli VALENTINO
VALENTINO
VALENTINO
VALENTINO
Par VALENTINO

Augstākās modes kultūra    
 
VALENTINO modes nama rezidence Piazza Mignanelli laukumā – īsta leģenda, kas atrodas pašā Romas centrā pie spāņu kāpnēm. Palazzo Mignanelli – XVI gadsimta pils, kas ne reizi vien ir parādījusies populārākajos pasaules modes žurnālos un ir visā pasaulē labi zināmas un atzīstamas preču zīme vizītkarte. Aiz tās sienām tiek radīta maģija. Radīdami zem gandrīz vecākajām Romas freskām un ar metālu apkaltiem kokgrieztiem, staigādami pa vītņu kāpnēm, pieskaroties senajiem galdiem un grāmatu plauktiem un tur radītajās darbnīcas, Valentino modes nama meistari pārsteidzoši saskaņo dažādas ēras un stilus.
 
Šie Palazzo, tāpat kā pati mode, nepārtraukti mainās un evolucionē, ļaujas skaistumam, kuru VALENTINO izsaka bezgalīgā siluetu un piemēru dažādībā. VALENTINO modes nams vienmēr rada elegantām sievietēm, kuru starojošais individuālums izceļ tās starp citām.

 
KŪRYBOS DIREKTORIAI
 
Šiuolaikinė moteris VALENTINO stiliumi, naujų mados namų kūrybos direktorių Maria Grazia Chiuri ir Pier Paolo Piccioli pristatyme darosi labiau laisva, drąsi ir veržli. Ji pavergia stebinančiu gebėjimu derinti šifoną su oda, kašmyrą su metalinėmis sąsagomis, vilnonį, eglute megstą audinį su nėriniais. Pralekianti akimirksniu ir ištobulinta, nesugaunama kaip miražas, jos paslaptingumas traukte pritraukia, o nenuspėjamumas vilioja. Apibendrinant jos išskirtinumą reikia paminėti švelnią, ore sklandančią aurą, kuri per jos unikalumą virsta neapsakomu, esminiu ir jausminiu potyriu.
Filtrēt Notīrīt filtru
Jauni piedāvājumi

VALENTINO

Nav nevienas preces neatbilst atlasei.

Šķirot
...
Gerai
Filtrēt
...
Valyti Gerai