Click to Hide Notification

Mājas

GUERLAIN

GUERLAIN
GUERLAIN

GUERLAIN nams tika dibināts 1828. gadā Parīzē. Gandrīz divas simtgades piecas Guerlain ģimenes paaudzes no mutes mutē nodod unikālu pieredzi un zināšanas. Saskaņojot tradīcijas ar inovācijām, GUERLAIN ražo īpašas smaržas un kosmētikas līdzekļus sieviešu skaistuma akcentēšanai un kopšanai.
 
GUERLAIN nama parfimērs Thierry Wasseris turpina iesakņojušās kompānijas tradīcijas. Viņš ceļoja pa pasauli, izvēlēdamies īpašas izejvielas, no kurām rada drosmīgas un eksluzīvas smaržu kompozīcijas.
 
Kompānijas mākslinieciskais direktors Olivier Echaudemaisonas izceļas ar unikālu talantu radīt grima produktus, kuri ir nepieciešami, lai vairotu katras sievietes skaistumu un individualitāti.
 
Dr. Frédéric Bonté, vadoties pēc GUERLAIN zinātniskajiem pētījumiem, rada efektīvus ādas kopšanas līdzekļus, kombinējot ekskluzīvus dabas eliksīrus un zinātnes sasniegumus, kas palīdz atklāt katras sievietes skaistumu un saglabāt ādas jaunību.
 
GUERLAIN var lepoties ar to, ka pirmie radīja daudzus skaistumkopšanas līdzekļus un rituālus: pirmās mūsdienīgās smaržas "Jicky", neatkārtojamu iedeguma pūderi "Terracotta" vai krāsainās "Météorites" pulverveida pērlītes.
 
Gandrīz divsimt gadus, GUERLAIN produkti tika ražoti Francijā, piemērojot nesalīdzināmu pieredzi un zināšanas. 2015. gadā tika atvērta jauna rūpnīca "La Ruche" (franču val. "Avilys"), kurā tiek ražoti dekoratīvās kosmētikas un ādas kopšanas līdzekļi. Šeit, apvienojot progresīvas tehnoloģijas ar laika pārbaudītajiem tradicionālajiem amatiem, GUERLAIN slavē "ražots Francijā" kvalitāti un nezūdošu skaistuma degsmi. 
 
GUERLAIN katru dienu daudzas pasaules sievietes padara par skaistām un laimīgām. Līksma, mirdzoša skaistuma solījums iemiesots neparastā vietā: GUERLAIN namā, kas dibināti pašā Parīzes sirdī, Elizejas laukos 68 nr.

Šķirot
...
Gerai
Filtrēt
...
Valyti Gerai