Click to Hide Notification

Mājas Zīmoli COACH
COACH
COACH
COACH
Par COACH

COACH vēsture
Uzņēmuma, Coach, kas nodarbojas ar ādas izstrādājumu ražošanu, preces zīme tika dibināta 1941. gadā Manhetenes sirdī. Sākotnēji nelielais ģimenes bizness, kas piedāvāja augstas kvalitātes un īpaša dizaina izstrādājumus, mūsdienās ir kļuvis par dominējošu un lieliski zināmu preces zīmi. Coach turpina pārsteigt un apburt klientus visā pasaulē.
Tas, kas sākās ar vienu Amerikas ikonu – beisbolu – pārauga citā – Coach. Iedvesmu gūstot no beisbolā velkamo cimdu unikālās burvības un ādas mīkstuma, sešu meistaru komanda sev izvirzīja vienkāršu mērķi – piešķirt ādai citu izskatu. Izmantojot no paaudzes paaudzē nododamās Senās Pasaules tehnikas, viņi radīja pirmo mīkstas un lokanas ādas Coach aksesuāru kolekciju.
 
COACH mūsdienās
Mūsdienās Coach ir Ņujorkas dizaina nams, kas rada modernus un ekskluzīvus aksesuārus no ādas un inovatīviem audumiem. Vīriešiem un sievietēm paredzētās kolekcijas ir vieglas un personiskas, tās atklāj lielpilsētas elpu. Tā kā smaržas – Coach vēstures daļa, tās radot, ir pievērsta liela uzmanība šīs preces zīmes autentiskumam.

Filtrēt Notīrīt filtru
Jauni piedāvājumi
Kategorija
Kam
Prece

COACH

Skatīt:
Šķirot:
 
Tualetes ūdens
COACH
EDT
€86,00 €68,80
 
Tualetes ūdens
COACH
Coach
EDT
Apjoms90ml
€86,00 €68,80
Šķirot
...
Gerai
Filtrēt
...
Valyti Gerai